Junior B1 – kontynuuje serię zwycięstw

40526200_497973627351895_9186419293586194432_nJuniorzy młodsi rozegrali 11 kolejkę ligi wojewódzkiej w Zielonej Górze z Spartakusem.

Mecz rozpoczął się od indywidualnej akcji Eryka Sulimenki i jego bramki w pierwszej minucie. W 10 minucie po kolejnej akcji Suliego i strzale Jakuba Reszki, Warta prowadziła 2-0. W kolejnych minutach goście stworzyli sobie kolejne okazje do zdobycia bramki jednaka ich nie wykorzystywali.  Zawodnicy drużyny przyjezdnej tego dnia byli nieskuteczni i grali bardzo niedokładnie.

Gospodarze stwarzali coraz groźniejsze sytuacje pod bramką Adriana Łodziato i po jednej z nich strzelili kontaktowego gola. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i to zespół z Zielonej Góry strzelił wyrównującego gola, choć wcześniej goście mogli podwyższyć marnując bardzo dobre okazje. Zwycięstwo uratowali rezerwowi, Maciek Borkowski strzałem z 20 metrów wyprowadził Wartę na prowadzenie, a Jakub Czyrka w bramce nie dał się pokonać.

Po bardzo słabym meczu, wymęczyliśmy zwycięstwo.

Spartakus Zielona Góra – Warta Gorzów 2-3 (1-2) bramki: Sulimenko, Reszka, Borkowski

Warta Gorzów: Łodziato (60 Czyrka) – Pokonieczny, Barański, Kaczmarek, Stondzik (70 Sztuba) – Zdzichowski (41. Jędrkowiak), Talar (57 Bujak), Wiśniewski, Nowacki (43. Borkowski), Sulimenko – Reszka (50. Czerwonka).