JUNIOR B1 – Przegrana w derbach

IMG_20191006_150111W IX kolejce wojewódzkiej ligi juniora młodszego Warta przegrała na własnym boisku ze Stilonem Gorzów 1-3.

Jak na derby przystało: sporo walki, sytuacji pod obiema bramkami, goli – jednak niestety więcej po stronie gości. I to Stilon w 10 minucie wychodzi na prowadzenie po składnej akcji. Warciarze mieli też swoje okazje ale nie aż takie klarowne. Rywale w 42 minucie podwyższają wynik jednak nasi zawodnicy dalej dążyli do strzelenia bramki. Udało się to chwilę przed przerwą, gdy Maciek Borkowski skutecznie dobił piłkę po obronionym przez bramkarza rzucie karnym.

Druga połowa rozpoczęła się najgorzej jak mogła – tracimy trzecią bramkę. Ten gol oczywiście nie złamał naszych zawodników, którzy nadal co chwila groźnie meldowali się w polu karnym rywali. Próbował dwukrotnie Marcel Kasprzak, próbował Panasiuk ale nie udało się trafić kolejny raz do bramki Stilonu.

Warta Gorzów – Stilon Gorzów 1:3 (1:2)