Junior B1 – wracamy do gry

61648621_313509802876646_1053133814999547904_n Zespół juniora młodszego po zaciętym meczu wygrał z Falubazem w Zielonej Górze.

Zespół Warty po dwóch słabszych meczach i porażkach z PUKS Maksymilian i Ceulozą Kostrzyn, wygrał mecz ostatniej szansy i powrócił do gry o mistrzostwo ligi wojewódzkiej.

Mecz w Zielonej Górze rozpoczął się dla Naszej drużyny źle, daliśmy się zdominować zespołowi gospodarzy, który często stwarzał sytuacje pod Naszą bramką. Po 25 minutach przegrywaliśmy 2-0. W końcówce pierwszej połowy Eryk Sulimenko po indywidualnej akcji i bardzo dobrym uderzeniu przywrócił nadzieję na korzystny wynik.

Druga połowa to inny zespół Warty, harujący na całej długości i szerokości boiska, odbierający wysoko piłkę i stwarzający okazję do zdobycia bramki. Jedna z takich akcji zakończyła się podaniem Bartosza Nowackiego do Szymona Ratyńskiego, który ze stoickim spokojem pokonał bramkarzy gości. Do ostatniej minuty trwała zażarta walka o zwycięstwo. Autorem podania Ratyński, a strzelcem Sulimenko w 94 minucie meczu przypieczętowując zwycięstwo.

Wygrana ta pozwoliło drużynie Warty wrócić do gry o zwycięstwo w lidze, do końca sezonu pozostały trzy kolejki i trzy zwycięstwa dają zespołowi upragniony sukces.

Falubaz Zielona Góra – WARTA GORZÓW 2-3 (2-1) bramki: Sulimenko-2, Ratyński.

Warta Gorzów: Łodziato – Jędrkowiak, Barański, Kozłowski (Pawlak), Talar – Reszka (Ratyński), Bujak, Pryputniewicz (Borkowski), Zdzichowski (Szulc) – Sulimenko. Wiśniewski, Sztuba, Jarzynka.