Junior B1 wygrał z Lubuszaninem

57420758_346285209346429_3426278622439145472_nW pierwszej kolejce rundy rewanżowej ligi wojewódzkiej zespół Warty Gorzów pokonał drużynę Lubuszanina Drezdenko.Mecz nie był wielkim widowiskiem, do przerwy był wynik bezbramkowy. Na boisku przeważał zespół Warty, a zespół z Drezdenka mądrze się bronił na swojej połowie całym zespołem, szybko odbudowując ustawienie po stracie piłki.

Druga połowa poziomem również nie zachwyciła ale była bardzo emocjonująca. Bramkę na jeden zero strzelił Jakub Jędrkowiak wykorzystując zamieszanie po rzucie rożnym, chwilę później wyrównał Lubuszanin z rzutu karnego. Warta wyszyła na prowadzenie po rzucie karnym wykonanym przez Bartosza Nowackiego. To nie był jeszcze koniec emocji. Lubuszanin wyrównał po niefrasobliwości w obronie gospodarzy. Jednak ostatni słowo należało do warciarzy, którzy po akcji Szymona Zdzichowskiego i strzale Konrada Smackiego wyszli na prowadzenie które utrzymali do końca spotkania.

W drugiej połowie zabrakło wyrachowanie pod bramą rywala co nie pozwoliło strzelić kolejnych bramek, jak również nierozważana gra pod własną bramką pozwoliła strzelić gością dwa gole.

Kolejny mecz to derby z PUKS Maksymilian Gorzów w niedzielę 19 maja o 17.00

Warta Gorzów – Lubuszanin Drezdenko 3-2 (0-0) bramki: Jędrkowiak, Nowacki, Smacki

Warta Gorzów: Ciosek (Łodziato) – Skrzypczak (Zdzichowski) Brański (Pryputniewicz), Kozłowski (Wiśniewski), Stondzik – Jędrkowiak, Bujak, Nowacki, Ratyński (Reszka) – Sulimenko, Borkowski (Smacki)