Junior B1 – wygrywa z Cariną Gubin

61648621_313509802876646_1053133814999547904_nW dwunastej kolejce ligi wojewódzkiej zespół Warty Gorzów pokonał Carinę Gubin 4-0.

Warciarze rozpoczęli mecz bardzo dynamicznie nie schodzą z połowy przeciwnika w pierwszym fragmencie meczu, lecz mimo olbrzymiej przewagi w polu nie stwarzali wielu klarownych sytuacji. W końcówce pierwszej połowy zespół przyjezdnych miał rzut karny po niefrasobliwym zagraniu ręką jednego z warciarzy. Na posterunku był jednak Nasz bramkarz Adrian Łodziato, który wybronił strzał z 11 metrów.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla drużyny Warty po akcji Filipa Szulca, piłkę wzdłuż bramki dograł Eryk Sulimenko, a wprowadzony 30 sekund wcześniej Jakub Reszka dopełnił formalności. Po tym golu zespół gości rozluźnił szyki obronne, próbując swoich sił w ofensywie, co spowodowało więcej miejsca pod bramką przeciwnika. Akcje miejscowych rozruszał Wiktor Pawlak, który zanotował dwie asysty przy bramkach Sulimenki i Szymona Zdzichowskiego. Czwartego gola dorzucił Eryk Sulimenko.

W sobotę rozstrzygnie się sprawa mistrzostwa w lubuskiej lidze wojewódzkiej, w ten dzień rozegramy mecz z Stilonem Gorzów.

Warta Gorzów – Carina Gubin 4-0 (0-0) bramki: Sulimenko-2, Reszka, Zdzichowski

Warta Gorzów: Łodziato – Jędrkowiak, Pryputniewicz, Kozłowski, Talar – Bujak (Sztuba), Zdzichowski, Nowacki, Borkowski (Reszka), Szulc (Pawlak) – Sulimenko.