JUNIOR B2: BRAK SKUTECZNOŚCI NA INAUGURACJĘ

Nasz drugi zespół na swoją inaugurację musiał poczekać nieco dłużnej gdyż tydzień wcześniej nie dojechała do nas Ilanka Rzepin co wzmogło głód gry o ligowe punkty młodych Warciarzy. Pierwsze spotkanie jednak nie przebiegło po naszej myśli mimo wielu dogodnych sytuacji.

Warciarze od początku ruszyli bardzo wysoko, zmuszając kilkukrotnie defensywę Stilonu do błędów lecz nie skutkowały one zdobyczą bramkową. Mimo to gospodarze konsekwentnie przebywali dłuższy czas na połowie gości i to za skutkowało odnalezieniem drogi do bramki po dobrym dośrodkowaniu Tomka Kosmali Filip Juszczak pakuje piłkę do bramki. Niestety chorągiewka w górze spalony. Warciarze mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji lecz brakowało wykończenia, którego nie można odmówić zespołowi Stilonu, który już w pierwszym swoim wypadzie pod naszą bramkę zdobywa gola dającego prowadzenie. Warta przed przerwą zdobywa kolejną bramkę również za sprawą Filipa tym razem po dograniu Wiktora Brzyskiego lecz i tym razem chorągiewka sędziego bocznego zawędrowała w górę. Do przerwy 0:1.

Po przerwie obraz gry się nieco zmienił, goście mający dobry rezultat prezentują wyższą kulturę gry lecz Warta mimo tego ma ponownie dużo bardzo dogodnych sytuacji. Tego dnia skuteczność bardzo szwankowała, a na dodatek Stilonowcy umiejętnie nas kontrowali czego skutkiem były dwie kolejne bramki. Mecz kończy się wynikiem 0:3. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, wyciągamy wnioski z tego spotkania i przygotowujemy się do kolejnego.

WARTA II GORZÓW – Stilon II Gorzów (0:1) 0:3

Dziękujemy zespołowi Stilonu Gorzów za wspólną grę i fajne widowisko.