JUNIOR B2: DRESZCZOWIEC W KOŃCÓWCE I TYLKO 1 PKT. W KARNINIE

W ramach ostatniego meczu wyjazdowego rundy jesiennej udaliśmy do Karnina. Po domowe porażce z Piastem Warciarze mieli coś do udowodnienia w ty meczu co można było zauważyć od pierwszej minuty spotkania.

Warta mocno zdeterminowana od pierwszej minuty częściej jest przy piłce zagrażając bramce gospodarzy. Piast odpowiada szybkim kontrami po długich zagraniach, z którymi nasza defensywa radziła sobie dosyć niesfornie. Konsekwentna gra przynosi nam prowadzenie po bardzo dobrym rozegraniu piłki silnym dograniu w pole karne gdzie najprzytomniejszy okazał się Igor Ciężki dokładając przysłowiową „deseczkę” 0:1. Do przerwy wynik nie ulega zmianie.

Po przerwie obrazy gry niewiele się zmienił to Warciarze utrzymywali się przy piłce lecz brakowało przysłowiowej „kropki nad i”. Karnin miał bardzo dużo sytuacji bramkowych ponownie po dłuższych zagraniach i swojego dopiął w 85 min spotkania i to dwukrotnie w odstępie 2 min wynik spotkania to 2:1 dla gospodarzy. Warciarze ambitnie grający do końca w ostatniej minucie wywalczyli karnego. Do piłki podchodzi Wiktor Brzyski, który pewnie wykorzystuje strzał z 11 metrów. Mimo dobrej gry szanujemy zdobyty 1 pkt. w nerwowej końcówce. Spotkania dostarczyło nam kolejnych wniosków nad którymi elementami trzeba jeszcze popracować.

Piast Karnin – WARTA II GORZÓW (0:1) 2:2 

  • I. Ciężki x1
  • W. Brzyski x1

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*