JUNIOR B2: PEWNE ZWYCIĘSTWO Z ŁUCZNIKIEM

W niedzielne deszczowe popołudnie zespół prowadzony przez Trenera Jaźwińskiego udał się na wyjazdowe spotkanie do Strzelec Krajeńskich. Po ostatniej stracie punktów na własnym boisku ambicje były spore.

Spotkanie od pierwszych minut było bardzo podobne jak te z przed tygodnia z Piastem Karnin. Warciarze utrzymują się przy piłce szukając luk w szykach obronnych Łucznika. Zagrażamy bramce gospodarzy po strzałach Tomasza Kosmali oraz po stałych fragmentach, których było sporo lecz na posterunku bramkarz Strzelec. Wynik otwieramy w ostatniej sytuacji pierwszej połowy, Kordian Krause wykonuje rzut wolny i wykorzystuje fakt że murawa przyjęła tego dnia sporą ilość wody. Schodzimy do szatni z wynikiem 0:1

Po przerwie obraz gry nie zmienia się, duże posiadanie piłki i cierpliwość w konstruowaniu akcji. Sygnał do ataku daje bardzo aktywny tego dnia Filip Juszczak, który po przechwycie precyzyjnym strzałem zza pola karnego umieszcza piłkę tuż pod poprzeczką bezradnego bramkarza gospodarzy. Po tej bramce nie mija 60 sekund mamy już 0:3, błąd defensorów wykorzystuje Tomasz Kosmala. Mecz i wynik zdawał się być pod kontrolą jednak ponownie z pomocą przeciwnikom przychodzą nasze błędy indywidualne, w otwarciu gry wślizg ratunkowy i mamy jedenastkę dla gospodarzy, którzy takiej sytuacji nie zmarnowali a więc 1:3. Po tej bramce Łucznik mocno się ożywił lecz szybko gasimy ten zapał bramką wypracowaną przez Filipa Juszczaka, który przytomnie obsłużył Kacpra Kamińskiego, który pakuje piłkę do pustej bramki. Mieliśmy jeszcze sporo okazji do zamknięcia wyniku niestety wkradło się trochę nieskuteczności w nasze szeregi. Gospodarze ponownie odpowiadają bramką na 2:4 w zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym najprzytomniejszy okazał się napastnik Łucznika i mamy ponowne ożywienie zawodników ze Strzelec. Na to pobudzenie gospodarzy odpowiada Igor Ciężki, który wchodzi z ławki i pewnym uderzeniem w samo okienko ustala wynik.

Spotkanie bardzo podobne do tego z przed tygodnia lecz z mniejszą liczbą błędów indywidualnych, które w dalszym ciągu musimy wyeliminować.

Łucznik Strzelce Kraj. – WARTA II GORZÓW (0:1) 2:5 

  • K. Krause x1
  • F. Juszczak x1
  • T. Kosmala x1
  • K. Kamiński x1
  • I. Ciężki x1

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*