JUNIOR B2: WRACAMY NA WŁAŚCIWE TORY

Ostatnie mecze dla zawodników Juniora Młodszego II nie były łatwe, ale na pewno bardzo wartościowe. W meczu rewanżowym z kolegami ze Skwierzyny zespół chciał ponownie poczuć smak zwycięstwa i wrócić do gry.

Spotkanie od pierwszej minuty pod dyktando Warciarzy, co skutkowało szybką zdobyczą bramkową. Tego dnia zawodnicy ponownie nabrali pewności siebie co przełożyło się na wiele składnych akcji oraz wygranych pojedynków 1×1. Cieszymy się że do gry po dłuższej przerwie wrócił Wiktor Brzyski, który kierował poczynaniami całego zespołu. Przed nami jeszcze dwa spotkania, w których zagramy po 6 pkt.

Dziękujemy zespołowi ze Skwierzyny za wspólne granie.

WARTA II GORZÓW – Pogoń Skwierzyna (6:0) 13:0

(W. Brzyski x3, K. Kamiński x2, F. Juszczak x4, D. Kutereba x1, Sz. Romankiewicz x1, I. Tiuchtiej x1, T. Kosmala x1)