Junior B2 wygrywa z liderem ligi na jego terenie!

W ramach 11. kolejki okręgowej ligi juniora młodszego Gorzowianie gościli w Sulęcinie, gdzie o ligowe punkty rywalizowali z miejscową Stalą.

Wraz ze zbliżającą się godziną rozpoczęcia spotkania zdecydowanie pogorszyła się pogoda i mecz toczył się przy angielskich warunkach atmosferycznych. Pierwszą okazję do objęcia prowadzenia mieli gospodarze. W 3. minucie nie wykorzystali rzutu karnego, co obudziło nasze poczynania na boisku. Wraz z upływem czasu to Warciarze zaznaczali swoją przewagę na boisku. Do przerwy prowadziliśmy 2:0.

Zdawaliśmy sobie sprawę, że zaliczka z pierwszej odsłony meczu nie może wpłynąć na zmianę naszego nastawienia i dążyliśmy do powiększenia przewagi. Dobra postawa przy stałych fragmentach gry oraz poprawnie zorganizowany pressing wraz z solidną defensywą pozwoliły na pewną wygraną 4:0!

Stal Sulęcin – Warta Gorzów 0:4 (0:2)
………………….12′, 53′ Zwoliński
………………….22′ k. Januchowski
………………….90′ Muraszow

Warta: Wojsznis (80′ Rosadziński) – Gryciak (82′ Berliński), Wilman (83′ Popadowski), Micek, Zwoliński – Pawlak (52′ Holka), Biłko (60′ Czoszyk), Januchowski, Muraszow – Gilicki (70′ Binkiewicz), Panasiuk.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*