JUNIOR B2: WYSOKA CENA BŁĘDÓW INDYWIDUALNYCH

W sobotę podopieczni Trenera Jaźwisńkiego rozgrywali spotkanie ligowe z dobrze nam znanym Piastem. Warciarze po ostatnim okazałym zwycięstwie mocno podbudowani podeszli do spotkania, w którym chcieli wyeliminować błędy z poprzednich dwóch spotkań. Niestety nie ustrzegliśmy się tym razem błędów indywidualnych.

Od początku spotkanie to Warciarze utrzymują się przy piłce, ograniczając wybijanie piłki do minimum. Cieszy skuteczne otwieranie gry oraz budowanie akcji lecz z finalizacją było gorzej tego dnia czego nie można powiedzieć o naszych rywalach. Mimo długiego czasu utrzymywanie się przy piłce to zawodnicy z Karnina wykorzystują błędy indywidualne naszego bramkarza oraz obrońców i mamy 0:2. Piast przed przerwą miał okazje do podwyższenia wyniku ale w pojedynku z 11 metra zwycięsko wychodzi Kacper Kulczyk. Warciarze przed przerwą zdobywają bramkę kontaktową. Do przerwy 1:2.

Gdy zdawało się, że wszystko jest na dobrej drodze do odrobienia wyniku a nawet przechylenia szali zwycięstwa na naszą stronę ponownie popełniamy błędy indywidualne, które bezpośrednio skutkują dwiema bramkami. Wynik 1:4 i znowu gonimy. Odpowiadamy bramką Kacpra Kamińskiego, niestety ostatni akord należał pod Gości, w wyniku braku porozumienia obrońcy i naszego pomocnika goście w ostatniej minucie spotkanie podwyższają swoje prowadzenie.

Spotkanie, które dostarcza wielu wniosków nad którymi będziemy pracowali w najbliższym tygodniu.

WARTA II GORZÓW – Piast Karnin (1:2) 2:5 (b.samobójcza, K. Kamiński)