JUNIOR B2: ZAKOŃCZENIE RUNDY W DOBRYM STYLU

Drugi zespół Juniora Młodszego w ramach ostatniego spotkania ligowego podejmował na własnym boisku zespół Łucznika Strzelce Kraj. Goście mimo miejsca w tabeli to bardzo dobra drużyna, która spełniła kilka niespodzianek w naszej lidze tym bardziej spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie.

Warciarze mocno skoncentrowani od pierwszej minuty spotkania przejęli inicjatywę. Po kilku stworzonych sytuacjach odnajdujemy drogę do bramki za sprawą Wiktora Brzyskiego, który fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego otwiera wynik 1:0. Po tym trafieniu oddajemy inicjatywę gościom, którzy zagrozili kilkukrotnie naszej bramce. W jednej z takich sytuacji nasz obrońca odbija piłkę ręką i sędzia główny podyktował jedenastkę. Goście doprowadzają do wyrównania a wynik nie uległ zmianie do przerwy.

Po przerwie zmobilizowani zawodnicy Trenera Jaźwińskiego zaczynają od mocnego uderzenia. Zaraz po wznowieniu pod dobrym dograniu piłki w pole karne Tomasz Kosmala wyprowadza nasz zespół na prowadzenie 2:1. W drugiej połowie Warciarzy cechowała pewność siebie i to skutkowało kolejnymi trafieniami. Tomasz Kosmala skompletował hatrick, trafienie z 11 metra dołożył Sebastian Januchowski oraz uderzeniem „lobem” Wiktor Brzyski. W ostatecznym rozrachunku wygrywamy pewnie 6:1 i tym pozytywnym akcentem kończymy rozgrywki w rundzie jesiennej.

WARTA II GORZÓW – Łucznik Strzelce Kraj. (1:1) 6:1