Junior C1 -Damian Przybysz Show w Drezdenku

IMG_20180415_110644Drużyna trampkarzy w kolejnym meczu ligi wojewódzkiej zmierzyła się na wyjeździe w Drezdenku z drużyną Lubuszanina.

Miejscowi mocno podbudowani ostatnim meczem z PUKS Maksymilian Gorzów w którym urwali punkty liderowi, zaczęli bardzo mocno atakując naszą drużynę już na jej połowie. Jednak pierwsza akcja Warty i Damian Przybysz fenomenalnym strzałem z rzutu wolnego uspokoił nieco gospodarzy. Kolejna sytuacja w siódmej minucie i ponowne Przybysz w akcji który dośrodkował na głowę Szylińskiego i było 2-0. Od tego momentu panowanie Warty było niepodważalne i całkowite, stworzyliśmy sobie jeszcze kilka sytuacji bramkowych z których dośrodkowanie Filipa Szulca wykorzystał Mateusz Pokonieczny. W tym fragmencie meczu wszystkie piłki przechodziły przez Damiana, który w tym meczu pierwszy raz wyprowadził zespół jako kapitan.

W drugiej połowie było to mecz Warta kontra bramkarz gospodarzy, który bronił wszystko i jemu gospodarze zawdzięczają czyste konto w drugiej połowie.

Lubuszanin Drezdenko – Warta Gorzów 0-3 (0-3) bramki: Przybysz, Szyliński, Pokonieczny

Warta Gorzów: Tecław (Czyrka) – Stondzik, Matysik, Zieliński, Sztuba (Pawlak) – Szyliński, Wawrzyniak(Kwiatek), Przybysz, Reszka (Januchowski), Zdzichowski (Szulc) – Pokonieczny (Szmagalski)