JUNIOR C1: DOBRY ZŁEGO POCZĄTEK

C1W minioną sobotę zespół TRAMPKARZA I rozegrał spotkanie derbowe z zespołem Stilonu Gorzów w ramach Wojewódzkiej Ligii Trampkarza. Spotkanie mimo dobrego początku nie przebiegło po myśli naszych zawodników.

Spotkanie rozgrywane było w bardzo trudnych warunkach dla obu ekip. Ponad 30 stopniowy upał oraz gra na sztucznym nagrzanym boisku dała się mocno we znaki zawodnikom obydwu drużyn. Z takimi warunkami lepiej poradzili sobie zawodnicy gospodarzy co udokumentowali bramkami. Początek spotkania to wiele walki i determinacji z naszej strony co daje efekt w postaci bramki Bartosza Jarzynki. Niestety to był nasz jedyny akcent bramkowy tego dnia. W pierwszej połowie gospodarze odpowiadają trzema bramkami kontrolując przebieg spotkania.

W drugiej połowie Warciarze podjęli ponownie walkę stwarzając sobie 2-3 klarowne sytuacje, których jednak nie wykorzystujemy czego nie można powiedzieć o zespole Stilonu. Gospodarze tego dnia byli niezwykle skuteczni i mimo walki tracimy sporą liczbę bramek przegrywając spotkanie. Mecz było srogą lekcją dla naszych zawodników i oby wyciągnęli odpowiednie wnioski, które będą skutkowały lepszą grą w przyszłości.

Tego dnia z drużyną nie było Trenera Michała Wasilewskiego, który rozgrywał swoje spotkanie w kościele, a dokładnie zawarł związek małżeński. Trenerowi Michałowi życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*