Junior C1 – porażka w derbach

Warta-PUKSDrużyna trampkarzy w ostatni weekend rozegrała drugą kolejkę ligi wojewódzkiej.Rywalem była drużyna PUKS Maksymilian Gorzów, która jesienią reprezentowała województwo lubuskie w CLJ U15 i do ostatniej kolejki walczyła o utrzymanie.

Mecz od początku był bardzo wyrównany, w którym nie brakowały ostrych starć. W 30 minucie tracimy bramkę po strzale z rzutu wolnego.

W drugiej połowie zespół gości przycisnął i w ciągu 5 minut stworzył 3 sytuacje bramkowe, z których przy dużym szczęściu udało nam się uniknąć straty kolejnego gola. Z każdą upływającą minutą dążyliśmy do wyrównania, stwarzając największe zagrożenie po rzutach rożnych. Jedna z niewielu kontr w tym okresie gości dała im prowadzenie 2-0. Po trzech minutach za sprawą Konrada Smackiego strzelamy bramkę kontaktową bezpośrednio z rzutu rożnego. W ostatniej akcji meczu ponownie Smacki staje w oko w oko z bramkarzem rywali jednak złe przyjęcie piłki w polu karnym uniemożliwia mu oddanie skutecznego strzału. Rywale wybijają długą piłkę mija ona Naszych stoperów i pada łupem napastnika gości, który w sytuacji sam na sam z Adrianem Łodziato ustala wynik na 3 do 1 dla PUKS Maksymilian Gorzów.

Był to słaby mecz w Naszym wykonaniu, zabrakło przede wszystkim takiej determinacji jaką zaprezentowała drużyna gości. Przyjmujemy wynik spotkania z pokorą i rozpoczynamy przygotowania do kolejnego derbowego meczu 8 kwietnia w Wojcieszycach z Progresem Gorzów.

Warta Gorzów – PUKS Maksymilian Gorzów 1-3 (0-1) bramka Smacki.

Warta Gorzów – Łodziato – Stondzik, Barański, Kaczmarek, Sztuba – Szulc, Bujak, Smacki, Przybysz, Zdzichowski – Reszka , Pawlak, Wawrzyniak, Kwiatek, Jurkiewicz, Zieliński, Wiśniewski, Tecław.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*