Junior C1 wygrywa w Krośnie Odrzańskim

IMG_20180422_105847Drużyna Juniora C1 w niedziele zmierzyła się w Krośnie Odrzańskim z drużyną Tęczy.Od początku spotkania mecz przebiegał pod dyktando drużyny z Gorzowa. Która od pierwszej minuty stwarzała zagrożenie pod bramką gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0 dla warciarzy. Obraz w drugiej części meczu się nie zmieniał, drużyna Warty konsekwentnie długo utrzymywała się przy piłce i stwarzał kolejne sytuacje bramkowe, z których wykorzystał sześć.

Kolejne spotkanie w lidze wojewódzkiej o w niedziele 29 kwietnia o godzinie 18.00 z Promieniem Żary.

Tęcza Krosno – Warta Gorzów 0-9 (0-3) bramki: Zdzichowski-2, Pokonieczny -2, Stondzik, Zieliński, Reszka, Kwietek, Przybysz.

Warta Gorzów: Łodziato – Stondzik, Wiśniewski, Kaczmarek, Sztuba – Wawrzyniak (Pokonieczny), Przybysz (Szyliński), Bujak, Zdzichowski, Szulc (Reszka), Kwiatek (Zieliński) – Tecław.