Junior C1 wygrywa z Lubuszaninem

IMG_20180415_110726Czwartą kolejkę spotkań rozegrał zespół juniora C1 w lidze wojewódzkiej. Przeciwnikiem był Lubuszanin  Drezdenko.

Warciarze od pierwszej minuty szturmowali bramkę rywali co zaowocowało bramką Filipa Wawrzyniaka po strzale z 16 metra po akcji z Konradem Smackim. Kolejną bramkę w pierwszej połowie dołożył Mikołaj Barański po rzucie rożnym.

Następne bramki to dzieło Maciej Zielińskiego, który nogą, a następnie głową pokonał dwukrotnie bramkarza rywali ustalając wynik na 4-0.

W kolejnym meczu grupa juniora c zmierzy się na wyjeździe z Tęczą Krosno Odrzańskie.

Warta Gorzów – Lubuszanin Drezdenko 4-0 (2-0) bramki: Wawrzynika, Barański, Zieliński-2.

Warta Gorzów: Tecław (Łodziato) – Stondzik, Barański, Kaczmarek, Sztuba (Pawlak) – Bujak, Smacki (Szyliński), Przybysz, Wawrzyniak, Szulc, Przybysz – Reszka (Zieliński).