Junior C1 wypunktował Spartakus Zielona Góra

31946865_1834896479866677_166506415957999616_n W ostatniej kolejce pierwszej rundy zespół Warty zmierzył się w Zielonej Górze z Spartakusem.

Od początku spotkanie miało jednostronny przebieg. W pierwszej minucie meczu warciarze stworzyli sobie dwie 100% sytuacje, których nie wykorzystali. Worek z bramkami otworzył w 7 minucie Maciek Zieliński, kolejne bramki strzelali Konrad Smacki, Jakub Reszka, Filip Wawrzyniak, a festiwal strzelecki w drugiej połowi zakończył Jakub Reszka.  W końcówce meczu nastąpiła chwila rozluźnienia i nonszalancji w grze defensywnej co pozwoliło przeciwnikowi strzelić dwa gole.

Spartakus Zielona Góra – Warta Gorzów 2-8 (0-5) bramki: Reszka x3, Smacki x2, Zieliński x2, Wawrzyniak.

Warta Gorzów: Łodziato – Stondzik (35 Pawlak), Barański, Kaczmarek, Sztuba – Zdzichowski (35 Kwiatek), Bujak, Smacki (35 Szyliński), Wawrzyniak, Reszka  – Zieliński (35 Szulc)