JUNIOR C2: BARDZO DOBRE SPOTKANIE W DREZDENKU

25.05.19 Lubuszanin Drezdenko - WARTA IIW minioną sobotę zespół TRAMPKARZA II udał się do Drezdenka gdzie rozpoczęliśmy mecze rewanżowe w ramach III Ligii Okręgowej.

Młodzi Warciarze po ostatnich spotkaniach, które przegraliśmy niezasłużenie wysoko przy wyrównanych meczach mili ogromną ochotę na udowodnienie swojej wartości. Tego dnia w Drezdenku na świetnie przygotowanym boisku nie było najmniejszych przeszkód do gry w piłkę co wykorzystujemy od pierwszych minut. Pierwsza połowa pod dyktando Warty, jesteśmy cały czas przy piłce i stwarzamy raz za razem zagrożenie pod bramką przeciwnika. Jednak w pierwszej połowie na naszej drodze stawał albo bramkarz gospodarzy albo słupek bramki. W pierwszej odsłonie Lubuszanin gości dwa razy w obrębie naszego pola karnego to wystarczyło aby po rzucie rożnym wyjść na prowadzenie za sprawą bramki samobójczej. Do przerwy mimo przewagi przegrywamy 1:0.

W przerwie spokojna rozmowa Trenera z zawodnikami i po przerwie obraz gry się nie zmienia. Warciarze są cały czas przy piłce i stwarzają co raz groźniejsze sytuacje. Gospodarze odpowiadają groźnymi kontrami po naszych błędach.  Dobra gra daje efekt w 50 min spotkania po składnej akcji drogę do bramki uderzeniem z powietrza odnajduję Denis Kutereba 1:1. Ta akcja upewniła tylko Warciarzy, że tego dnia prezentują się dużo lepiej i dalej realizowali założenie na ten mecz. W minucie 60 wychodzimy na prowadzeni ponownie za sprawą Denisa Kutereby 1:2. Zawodnicy w tym momencie co raz bardziej cieszyli się grą i posiadaniem piłki. Kropkę nad „i” stawia Wojciech Tarnogórski po szybko rozegranym stałym fragmencie gry 1:3.

Warciarze wywożą cenne 3 pkt. z Drezdenka lecz o wiele bardziej cieszy styl w jakim odnośmy zwycięstwo.

Lubuszanin Drezdenko – WARTA II GORZÓW (1:0) 1:3  (15′ J. Hreczuk (samobój.) – 50′, 60′ D. Kutereba, 70′ W. Tarnogórski)