JUNIOR C2 – Debiut w Lidze Wojewódzkiej

29.09.19 WARTA - Polonia SłubiceW minioną niedzielę podopieczni Trenera Jaźwińskiego zadebiutowali w lidze wojewódzkiej. Na własnym terenie w deszczową niedzielę podejmowaliśmy Polonie Słubice.

Spotkanie rozpoczyna się dla nas niekorzystnie gdyż nadziewamy się na kontrę goście, którzy bezwzględnie ją wykorzystują a więc 0:1. Zespół odpowiedział w najlepszy możliwy sposób. Warciarze zepchnęli Polonie do defensywy i raz po raz szturmowali bramkę gości. Na efekt czekaliśmy do 28 min spotkania. Wiktor Brzyski otrzymał prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi 1:1. Już 2 min później ponownie Wiktor Brzyski fantastycznym „lodem” pokonuje bramkarza i wychodzi na prowadzenie 2:1. Mimo, że był to pierwszy mecz na tym szczeblu rozgrywek dla większości zawodników gra wyglądała bardzo dobrze. Wynik utrzymywał się do 75 min spotkania. Goście mimo interwencji bramkarza pakują piłkę do bramki 2:2. Po tym trafieniu to Słubiczanie dostali wiatru w żagle i co raz częściej goszczą pod bramką Dominika Dobrowolskiego. Niestety w 2 min doliczonego czasu gry po rzucie rożnym tracimy bramkę, która daje zwycięstwo Polonii.

Mecz, który trzeba ocenić bardzo pozytywnie dostarcza nam kolejnych wniosków nad którymi zawodnicy będą pracować aby w następnych spotkaniach zwycięstwo było po naszej stronie.

Dziękujemy ponownie licznym Kibicom/Rodzicom za wspaniały doping mimo niekorzystnej aury.

WARTA GORZÓW – Polonia Słubice (2:1) 2:3

  • W. Brzyski 28′, 30′

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*