JUNIOR C2: DZIELNA WALKA Z LIDEREM

1W miniony piątek TRAMPKARZ II udał się na mecz ligowy do bezapelacyjnego lidera tegorocznych rozgrywek czyli Łucznika Strzelce Krajeńskie.

Do spotkania Młodzi Warciarze przystępują bez dwóch kontuzjowanych zawodników Klaudiusza Krówki oraz Bartosza Kwiatkowskiego, którzy mimo swoich urazów byli tego dnia z zespołem w Strzelcach Krajeńskich. Warciarze wiedzieli z kim mają do czynienia i to ich dodatkowo zmotywowało, mimo przewagi gospodarzy odpowiadamy groźnymi kontrami. Zawodnicy ze Strzelec otwierają wyniki strzałem z dystansu, wykorzystując brak kilku centymetrów naszego młodego bramkarza. Na pochwałę tego dnia zasługuje nasza linia obrony, która mimo licznych ataków dobrze zażegnywała  stwarzane niebezpieczeństwo. Po upływie 15 min odpowiadamy skuteczną kontrą. Podanie za linię obrony od Aleksandra Stanka dociera do Wiktora Brzyskiego, który oddaje celny strzał. Bramkarz zdołał sparować uderzenie lecz był bezbronny przy dobitce Mikołaja Kapciaka. Do przerwy zatem 1:1.

Po przerwie obraz gry podobny, przewaga gospodarzy i szybkie kontry Warciarzy. Niestety nie ustrzegamy się błędów i w drugiej połowie strzelają już tylko zawodnicy Łucznika. Pierwsza bramka po składnej akcji zaś druga po rzucie karnym. Granatowo-Bordowi zostawili na boisku dużo zdrowia i zaangażowania dlatego mimo niekorzystnego wyniku schodzili z boiska z podniesionym czołem. Mamy nadzieję na rewanż w przyszłości z drużyną Łucznika Strzelce Krajeńskie.

Łucznik Strzelce Kraj. – WARTA II GORZÓW (1:1) 3:1 (M. Kapciak)