Junior C2 kończy ligowe zmagania!

IMG_1362W niedzielne południe zespół Juniora C2 rozgrywał ostatni mecz ligowy w tym roku. Trampkarze Warty tym razem w roli gościa, rozegrali mecz z PUKS II.

Mecz, który nie wniósłby niczego nowego do ligowej tabeli, lecz nasz zespół chciał miłym akcentem zakończyć ligę – i tak się stało! Wygrywamy dość pewnie 3:1 kontrolując przebieg spotkania. Trampkarze dość odważnie atakowali i mądrze bronili, nie dawali dochodzić do sytuacji bramkowych przeciwnikowi. Pierwszą bramkę zdobywamy po golu samobójczym gracza z PUKS II. Dobre dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego, dużo zamieszania i piłka wpada do siatki. Trzeba dodać dobre zachowanie naszego kapitana, który wywierał dużo presję na przeciwniku, który tak nie fortunnie wybijał piłkę. Druga bramka, również pada po rzucie rożnym, ale tym razem dobry strzałem z głowy popisuje się Kacper Wróblewski i prowadzimy 2:0! Mecz już praktycznie był pod kontrolą gdyby nie frasobliwe zachowanie naszego obrońcy z bramkarzem – słaba komunikacja – i tym sposobem dajemy „prezent” gospodarzom 2:1! Bramka którą straciliśmy działa na nas jak płachta na byka, ruszamy z impetem do ataków co skutkuje dogodnymi sytuacjami. Bramkę strzelamy po rzucie karnym. Do piłki podchodzi Piotrek Wiśniewski i pewnym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy. Wygrywamy pewnie i zasłużenie będąc drużyną, która starała się grać piłką i w piłkę. Na plus jest również to iż trener dalej testuje nowe ustawienie zespołu z trójką obrońców co jest nowym trendem w piłce nożnej i jak na razie przynosi to fajne skutki. Czeka nas teraz przerwa w rozgrywkach ale nie zwalniamy tempa, treningi, turnieje, sparingi – bo chcemy by zespół był bardzo dobrze przygotowany do zmagań ligowych na wiosnę.

PUKS II 1:3 AP WARTA GORZÓW

bramki: samobójcza, Wróblewski Kacper, Wiśniewski Piotr

Skład: Tecław(Jarzynka), Kujawa, Matysik, Wiśniewski, Bałbaczyński, Jurkiewicz Kropidłowski(Kwiatek), Czarnecki(Niebieszczyński), Śmielak(Pawlak), Wróblewski, Maludy(Dziubiński)

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*