Junior C2 kończy pierwszą rundę Ligi Okręgowej!

IMG_1931W niedziele zespół Warty II Gorzów udał się do Żubrowa na mecz ze Stalą Sulęcin. Zespół chciał dalej kontynuować passę bez porażki, lecz rywal postawił twarde warunki.

Mecz dla nas rozpoczyna się fenomenalnie! Po jednym z fauli na naszym zawodniku otrzymujemy rzut wolny. Stały fragment gry wykonujemy dobrze, ponieważ po dobry dośrodkowaniu kapitan zespołu otwiera wynik spotkania! I jak to miało miejsce we wcześniejszych spotkaniach, szybko strzelona bramka przez Trampkarzy Warty, usypia ich. Wdajemy się w nie potrzebną walkę na boisku i dyskusje, zamiast realizować założony plan. Rywale co jakiś czas nas kontrują ale ich ataki albo są przez nas przerywane albo bramkarz wyłapuje piłki. Druga bramka pada po dośrodkowaniu z boku boiska, naszemu napastnikowi nie pozostaje nic innego jak skierować piłkę do pustej bramki. Prowadzimy 0:2. Druga połowa to już otwarta gra, obie ekipy popełniały błędy w obronie jak i w ataku. Po jednym z błędów bramkę kontaktową strzela zespół Stali. Znów w meczu kontuzji doznaje dwóch naszych zawodników i trener musi dokonać korekt w składzie, gdzie przez to wdaję się trochę chaosu w nasze poczynania, ale radzimy sobie z nim i powoli panujemy nad meczem. Końcówka spotkania należy do nas po jednym z ataków obrońca gospodarzy wybija piłkę, a tam nasz środkowy pomocnik czeka już na nią, uderza w stronę bramki i lobuje bramkarza Sulęcina. Wynik 1:3 dla Juniora C2 – mecz wygrany ale styl w jakim to zrobiliśmy pozostawia wiele do życzenia.

Na tą chwilę Warta II Gorzów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów – wygrywając czterokrotnie i raz remisując.
W niedzielę rundę rewanżową rozpoczynamy na własnym boisku, podejmujemy zespół ze Starego Kurowa.
Zapraszamy!

Stal Sulęcin 1:3 Warta II Gorzów

Bramki:
Wiśniewski(c), Niebieszczyński, Jurkiewicz

Skład:

Czyrka(Jarzynka), Czebieniak, Górka(Szengart), Matysik, Kujawa, Jurkiewicz, Wiśniewski(c), Pawlak, Niebieszczyński(Szmagalski), Kwiatek(Wróblewski), Januchowski(Tecław)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*