JUNIOR C2: NIEUDANA POGOŃ ZA MEPROZETEM

5W minioną sobotę zespół TRAMPKARZA II naszej Akademii udał się do Starego Kurowa gdzie rozegrał kolejne spotkanie ligowy z zespołem Mepreozetu.

Warciarze postawieni ponownie przed ciężkim zadaniem. Zespół gospodarzy przewyższał naszych zawodników fizycznie w znacznym stopniu i to gospodarze pod początku dokumentują swoją przewagę zdobywając szybko bramkę. Odpowiadamy składną akcją, w której Wiktor Brzyski został sfaulowany w polu karnym, a więc karny. Do jedenastki podchodzi Aleksander Stanek i pewnie umieszcza piłkę w siatce 1:1. Przebieg spotkania nie ulega zmianie, nasz zespół stara się rozgrywać piłkę zaś zespół gospodarzy po przejęciu piłki prostymi środkami przemieszcza się do naszej bramki. W pierwszej połowie tracimy jeszcze dwie bramki zaś odpowiadamy jedną tuż przed przerwą po oskrzydlającej akcji i spokojnym wykończeniu Bartosza Kwiatkowskiego. Do przerwy 3:2.

Po przerwie przejmujemy całkowitą dominację atakując zespół gospodarzy raz za razem. Stwarzamy sobie wiele dogodnych sytuacji na wyrównanie lecz brakuje skuteczności. Atakujemy co raz większą liczbą zawodników i spełnia się stare porzekadło „niewykorzystane sytuacje się mszczą”. Zawodnicy Meprozetu bardzo skuteczni tego dnia podwyższają swoje prowadzenie za sprawą długich piłek oraz strzałów z dystansu. Ostatecznie przegrywamy spotkanie 7:2 choć z przebiegu spotkania zasługiwaliśmy na dużo lepszy wynik.

Meprozet Stare Kurowo – WARTA II GORZÓW (3:2) 7:2 (9′ A. Stanek, 38′ B. Kwiatkowski)