JUNIOR C2: PEWNIE WCHODZIMY W RUNDĘ WIOSENNĄ

28.04.19 WARTA - Lubuszanin DrezdenkoW miniony weekend zespół TRAMPKARZA II rozpoczął swoje wiosenne zmagania ligowe. Do Gorzowa zawitał zespół Lubuszanina Drezdenko. Mecz rozpoczął się równo o godzinie 10:00.

Od początku spotkania Młodzi Warciarze ruszają do ataku aby jak najszybciej otworzyć wynik. Zagrażamy bramce przeciwnika raz po raz niestety nasze strzały są albo niecelne albo bronione przez kapitana zespołu przyjezdnego. Wynik otwieramy po ćwiczonym rzucie rożnym, bardzo dobrze dośrodkowana piłka przez Denisa Kuterebe znajduje drogę do bramki po niefortunnej interwencji obrońcy Lubuszanina. Po tej bramce podopieczni trenera Jaźwińskiego dążyli do podwyższenia wyniku. Lubuszanin wyprowadza kontry lecz bardzo dobrze radzi sobie z nimi linia obrony. Do przerwy 1:0.

Po przerwie Warciarze nie zmieniają podejścia, dążą do podwyższenia wyniku, choć pierwsze minuty po wznowieniu gry należały do zespołu gości. Ta sztuka udaje się w minucie 55 za sprawą Igora Ciężkiego, który zostaje obsłużony przez Denisa Kuterebe. Wynik 2:0 wprowadził sporo spokoju w nasze szeregi jednak napierający zawodnicy z Drezdenka sprezentowali nam nerwową końcówkę uderzając miedzy innymi w słupek naszej bramki. Ostatecznie zespół Trampkarza II wygrywa swoje pierwsze spotkanie z czystym  kontem. Mecz dostarczył sporo wniosków, które wyciągniemy i poprawimy na najbliższych jednostkach.

Dziękujemy licznie przybyłym kibicom za doping i wsparcie.

WARTA II GORZÓW – Lubuszanin Drezdenko (1:0) 2:0 (12′ bramka samobójcza, 55′ I. Ciężki)

Skład: D. Dobrowolski – A. Sadowski, B. Procukiewicz, J. Hreczuk, J. Krówka – A. Stanek (75′ J. Antoszków), D. Kutereba (75′ W. Tarnogórski), K. Kamiński (40′ Sz. Romankiewicz), W. Brzyski (70′ W. Laskowski), D. Durda(40′ B. Kwiatkowski), I. Ciężki (65′ D. Krzyżok)

W rezerwie pozostał: J. Olewicki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*