JUNIOR C2 – Pierwsze zwycięstwo i to w derbach!

Po 3 porażkach w LIDZE WOJEWÓDZKIEJ Trampkarz zaznał w końcu smaku zwycięstwa. Dopisane trzy punkty smakują podwójnie gdyż zostały zdobyte w DERBACH na boisku przeciwnika.

Warciarze do meczu przygotowywali się przez ostatni tydzień, nie załamując się nieznacznymi porażkami w poprzednich spotkaniach. Wyniki i spotkania te dały nam sporą lekcje, którą odrobiliśmy. Do meczu przystąpiliśmy bez kontuzjowanego Wiktora Brzyskiego (Życzymy szybkiego powrotu do treningów) co stworzyło okazje do pokazania się dla zawodników rezerwowych. Mecz jak przystało na DERBY był bardzo wyrównany lecz to gospodarze pierwsi znajdują drogę do naszej bramki po szybkiej kontrze 1:0 i gonimy wynik. Warciarze nie załamując się dążą do wyrównania i osiągamy ten cel przed przerwą za sprawą Igora Ciężkiego, który otrzymał tego dnia szanse gry od pierwszej minuty. Do przerwy 1:1.

Po przerwie obraz gry nie zmienia się, dużo walki i wyrównanej gry. Ponownie zaskakują nas gospodarze, którzy zdobywają gola po przepięknym uderzeniu zza pola karnego w samo okienko bramki. Warcarze znowu w gonitwie, lecz tym razem gonitwa okazała się skuteczna na tyle, że po dwóch bramkach Filipa Woźniaka wychodzimy na prowadzenie 2:3. Mimo kilku dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku nie zdobywamy czwartej bramki i fundujemy sobie nerwową końcówkę. Tego dnia jednak nie padła już żadna bramka i to MY cieszymy się z 3 pkt.

Dziękujemy zespołowi Stilonu Gorzów za dobry mecz i dobre widowisko.

Stilon Gorzów – WARTA GORZÓW (1:1) 2:3