JUNIOR C2: PORAŻKA MIMO DOBREJ POSTAWY

DSC_0162W miniony piątek swoją 2 kolejkę rozegrał zespół Trampkarza II, tym razem przeciwnikiem był zespół Chemika Gorzów.

Spotkanie rozpoczyna się bardzo ciężko dla naszych zawodników, po kuriozalnej bramce gonimy wynik. Determinacja i zaangażowanie przyniosły efekt w postaci bramki wyrównującej za sprawą Aleksandra Pawlaka. Do przerwy wynik 1:1. Po przerwie Granatowo-Bordowi uskrzydleni bramką wyrównującą ruszyli do ataków, lecz brakowało przysłowiowej kropki nad „i”. Nie zabrakło jej u naszych gości, którzy w drugiej połowie wyprowadzali zabójcze kontry i wykazali się w nich wysoką skutecznością. Ostateczny wynik spotkania  to 1:4. Brawa dla naszych zakowników za postawę oraz walkę do ostatniej minuty lecz w uznajemy wyższość zawodników Chemika. W spotkaniu zabrakło nam szczęścia a przede wszystkim piłkarskiego sprytu. Mecz pokazał, nam nad czym musimy jeszcze popracować do czego zabieramy się z zapałem i chęcią rewanżu.

Dziękujemy kibicom/rodzicom za liczne przybycie i wspieranie naszej drużyny.

WARTA II GORZÓW – UKS Chemik Gorzów (1:1) 1:4

32′ Aleksander Pawlak

Skład: Kulczyk – Ciężki, J. Hreczuk, J. Krówka, Dzwonkowski – K. Krówka, Kutereba, Stanek, Pawlak, Brzyski – Kamiński

Rezerwa: Szermer, Rydzowski, I.Hreczuk, Romankiewicz, Kwiatkowski, Gmurek