JUNIOR C2 – Przegrana z liderem

W niedziele zespół Trampkarza podejmował na własnym boisku niekwestionowanego lidera rozgrywek Progres Gorzów Wlkp.

Warciarze do meczu przystępują bardzo zmobilizowani oraz podbudowani zwycięstwem z przed tygodnia. Mecz od początku pod dyktando gości jednak dobrze zorganizowana defensywa nie daje dużego pola popisu dla przyjezdnych. W pierwszej połowie z akcji Progres nie zagroził naszej bramce, ale co nie udało się z akcji udało się po stałych fragmentach. Brak konsekwencji i pewności w swoich poczynaniach przyczynia się do prowadzenia 0:3 po pierwszych 40 minutach.

Po rozmowie w przerwie Warciarze wychodzą odważniej spychając do defensywy zespół gości. Mimo okazji do strzelenia bramki brakuje nam tego dnia skuteczności. Strzelona bramka podbudowałaby zespół i wynik byłby sprawą otwartą. Jednak skuteczność była tego dnia po stronie gości, którzy dołożyli jeszcze trzy trafienia. Zawodnicy zrobił spory postęp ale dzisiejszego dnia dostaliśmy porządną lekcje, z której wyciągniemy jak najwięcej wniosków.

Gratulujemy zespołowi Progresu Mistrzostwa Województwa i życzymy powodzenia w wale o Centralną Lige Trampkarzy.

WARTA GORZÓW – Progres Gorzów (0:3) 0:6

Dziękujemy licznie przybyły kibicom/rodzicom za wsparcie mimo niesprzyjającej aury.