JUNIOR C2: PRZESPANA PIERWSZA POŁOWA PRZYCZYNĄ WYSOKIEJ PORAŻKI

25.10W dniu 25 Października TRAMPKARZ II Warty Gorzów rozegrał zaległe spotkanie z 4 Kolejki z zespołem Piasta Karnin. Mecz odbył się przy sztucznym oświetleniu.

Niestety w ten mecz młodzi Warciarze wchodzą ospale co doszczętnie wykorzystuje przeciwnik. Brak zaangażowania oraz przede wszystkim podpowiedzi w zespole skutkuje, że pierwszą połowę przegrywamy 0:5. Po rozmowie w przerwie i wskazówkach od trenera, na druga połowę wychodzi całkiem inny zespół. Formacje dobrze współpracą i pojawiło się dużo więcej zaangażowania oraz komunikacji. Tę odsłonę kończymy wynikiem 1:1 po bramce młodziutkiego Wiktora Laskowskiego. W ogólnym rozrachunku uznajemy wyższość rywali w stosunku 1:6. Mecz, z którego możemy wyciągnąć bardzo dużo wniosków dzięki temu, że obie ekipy chciały „grać w piłkę”.

WARTA II GORZÓW – Piast Karnin (0:5) 1:6 (48′ W. Laskowski)