JUNIOR C2 – Remis w Przylepie

W ramach przedostatniej kolejki Ligi Wojewódzkiej Trampkarza zespół Warty udał się pod Zieloną Górę do Przylepu gdzie rywalizował z zespołem TS Masterchem.

Mimo, że sytuacja w tabeli jest jasna Warciarze do każdego spotkania podchodzą z myślą o pełnej puli. Mecze rozgrywane dla zawodników, którzy ten sezon rozpoczynali w lidze okręgowej są niebywałym doświadczeniem i lekcją, z której wyciągają odpowiednie wnioski z meczu na mecz.

Spotkanie było dosyć wyrównane choć z niewielkim wskazaniem na naszych zawodników, którzy stwarzali kilkukrotnie zagrożenie pod bramka gospodarzy. Bardzo dobrze wykonywane były tego dnia rzuty rożne przez Aleksandra Stanka i właśnie po jednym z nich wychodzimy na prowadzenie po główce Jakuba Hreczuka. Gospodarze odpowiadali groźnymi akcjami jednak na posterunku byli obrońcy lub bramkarz Warty. Niestety w konsekwencji niedokładanego wybicia piłka trafia na przedpolu pod nogi zawodnika z Przylepu, który oddaje precyzyjny strzał z dystansu. Kacper Kulczyk paruje strzał na poprzeczkę, jednak przy dobitce nie miał szans. Po tej bramce Warciarze rzucili się do ataków, niestety na drodze staja nam zawodnicy gospodarzy, którzy wybijają futbolówkę z linii bramkowej po uderzeniu Denisa Kutereby. Do przerwy 1:1.

Po przerwie przewaga Warciarzy nie zostaje udokumentowana,  a po drugiej żółtej kartce boisko opuścić musi Bartek Procukiewicz. Warciarze mimo gry w „10” wyprowadzają jeszcze nieliczne kontry, a końcówka spotkania to konsekwentna obrona i dowiezienie wyniku do końca. Wielka szkoda gdyż dobrze dysponowany zespół Warty było stać tego dnia na zwycięstwo. Mecz był sporą dobrą lekcją dla zawodników, który pierwszy raz znaleźli się w sytuacji gdy trzeba bronić wyniku w osłabieniu.

Dziękujemy zespołowi TS Masterchem Przylep za wspólnie stworzone widowisko.

TS Masterchem Przylep – WARTA GORZÓW (1:1) 1:1 (J. Hreczuk)

Dziękujemy licznie obecnym Kibicom/Rodzicom za wsparcie mimo meczu wyjazdowego.