JUNIOR C2: STAL Z SULĘCINA ZA SILNA

1Na zakończenie weekendu majowego zespół Trampkarza II podejmował na własnym boisku zespół Stali Sulęcin w ramach 2 Kolejki Rundy Wiosennej III Ligi Okręgowej Trampkarzy. Mimo walki do końca mecz ten nie potoczył się po naszej myśli.

Pozytywnie nastawieni Warciarze zdeterminowani podeszli do kolejnego spotkania na własnym terenie. Jednak początek spotkania pokazuje nam, że mecz ten będzie o wiele trudniejszy niż z Lubuszaninem Drezdenko. Po 15 min przegrywamy 0:3, wszystkie bramki stracone po dłuższym zagraniu oraz przegranym pojedynku fizycznym naszych defensorów. Po tych bramkach nasz zespół się przebudził, stwarzamy zagrożenie pod bramką przeciwnika i utrzymujemy się dłużej przy piłce. W pierwszej połowie nie znajdujemy drogi do bramki przeciwnika, a nadziewamy się na kontrę. Do przerwy 0:4.

Po przerwie gra naszego zespołu znacznie się poprawia, stwarzamy sytuacje, które powinny się zakończyć bramką jednak na drodze staje nam bramkarza lub obrońcy Stali, którzy wybijają piłkę z linii bramkowej. Warciarze dopinają swego za sprawą Wojtka Tarnogórskiego, który daje sygnał do odrabiania strat. Niedługo po tym trafieniu do bramki odnajduje Kacper Kamiński. Warciarze uwierzyli w swoje siły z przeważającym pod względem fizycznym zespołem z Sulęcina. Kolejne minuty to akcje ofensywne Warty, wiele stałych fragmentów gdzie najbliżej zdobycia bramki był Jakub Hreczuk po uderzeniu głową oraz Denis Kutereba, który po indywidualnej akcji uderza w słupek. Wszystkie te akcje kosztowały nas sporo wysiłku i zaangażowaliśmy większą liczbę zawodników w działania ofensywne. Niestety wykorzystuje to zespół gości, który kontruje nas jeszcze trzykrotnie.

Brawo dla Warciarzy za waleczną drugą połowę i pościg lecz na tym etapie było to za mało na mocny pod względem fizycznym zespół z Sulęcina. Z meczu wyciągniemy jak najwięcej wniosków, które mamy nadzieje zaprocentują w przyszłości.

WARTA II GORZÓW – Stal Sulęcin (0:4) 2:7 (W. Tarnogórski, K. Kamiński)

Skład: Dobrowolski – Sadowski, J. Hreczuk, Krówka, Procukiewicz – Stanek(Kamiński), Antoszków, Kwiatkowski, Durda(Tarnogórski), Kutereba – Ciężki(Laskowski)

Rezerwa: Krzyżok, Rydzowski, I. Hreczuk