JUNIOR C2: UDANY REWANŻ Z MEPROZETEM

DSC_0177W sobotę 15 Czerwca w 33 stopniowym upale zawodnicy TRAMPKARZA II podejmowali na własnym boisku zespół Meprozetu Stare Kurowo. W pierwszym spotkaniu zanotowaliśmy wysoką porażkę i w tym spotkaniu chcieliśmy coś udowodnić.

Spotkanie rozpoczynamy bardzo dobrze, kontrolując spotkanie oraz utrzymując sie przez większość czasu przy piłce. Stwarzamy sobie bardzo dobre sytuacje lecz brakuje nam szczęścia przy ich wykończeniu. Gdy myślami byliśmy już na przerwie po głupim błędzie zespół z Kurowa przedostał się pod naszą bramkę zdobywając bramkę do szatni. Mimo dobrej gry do przerwy 0:1.

Po przerwie zmotywowani Warciarze odrabiają strony za sprawą Denisa Kutereby i mamy 1:1 w dalszym ciągu rozgrywając dobre spotkanie. Niestety ponownie odpowiadają goście po bardzo długim wybiciu piłki przez bramkarza Meprozetu napastnik wychodzi sam na sam z naszym bramkarzem i ponownie musimy gonić wynik 1:2. Mecz zapowiadał sie jak większość w tej rundzie, my staramy się grać a przeciwnik strzela. Jednak tego dnia to Warciarze udokumentowali swoją przewagę, ponownie za sprawą Denisa Kutereby, który jeszcze dwukrotnie pokonał bramkarza gości oraz Wiktora Brzyskiego, który zdobywa swoją pierwszą bramką strzałem zza pola karnego. Wygrywamy w dobrym stylu 4:2 choć musimy się ustrzegać takich błędów jakie popełniliśmy tego dnia co skutkowało dwiema bramkami straconymi.

WARTA II GORZÓW – Meprozet Stare Kurowo (0:1) 4:2 (D. Kutereba 53′, 62′, 65′ W. Brzyski 73′)

Skład: K. Kulczyk – A. Sadowski, J. Hreczuk, B. Kwiatkowski, B. Procukiewicz- J. Krówka, A. Stanek, D. Kutereba, W. Brzyski, D. Durda- K. Kamiński

Rezerwa: D. Dobrowolski, W. Laskowski, W. Tarnogórski,K. Krówka, Sz. Romankiewicz, I. Ciężkki, J. Antoszków