JUNIOR C2: W SULĘCINIE ZA MOCNI

28.05.19 Stal Sulęcin - WARTA IIWe wtorek zespół TRAMPKARZA II udał się do Sulęcina gdzie rozegrał kolejne spotkanie ligowe. Znając zespół z Sulęcina wiedzieliśmy, że spotkanie to nie będzie łatwe.

Uskrzydleni poprzednim dobrym spotkaniem z Lubuszaninem Drezdenko Warciarze mimo wyraźnych osłabień spowodowanych absencją kilku zawodników odważnie wchodzą w spotkanie. Mimo nacisku gospodarzy powoli przesuwamy grę pod bramkę przeciwnika, co skutkowało groźnymi akcjami. Jedną z nich wykorzystuje dobrze dysponowany tego dnia Dawid Durda. Dobrze znany „Durdi” jak za dawnych lat posyła piłkę do bramki przeciwników. Prowadzimy do 30 min spotkania, później niestety ulegamy naporowi zespołowi z Sulęcina, który tego dnia miał w swoich szeregach zawodników znacznie przewyższających naszych fizycznie. Do przerwy przegrywamy 2:1.

Po przerwie odważnie ruszamy do przodu i meldujemy się co raz częściej na połowie przeciwnika. W jednej z akcji byliśmy bardzo blisko wyrównania lecz piłka uderza w słupek, a piłka spadająca pod nogi Dominika Piotrowskiego była na tyle zaskakująca, że nie znalazła drogi do bramki. Warciarze zaangażowali co raz większą liczbę zawodników w akcje ofensywne co wykorzystują gospodarze, którzy dłuższymi piłkami za linię obrony przemieszczali się pod naszą bramkę. Tracimy bramki w liczbę zbyt dużej jak na naszą postawę. Spotkanie dostarczyło nam wielu lekcji, najważniejsze aby zespół umiał z nich skorzystać.

Uznajemy wyższość zespołu z Sulęcina, który przeważał fizycznie i potrafił to udokumentować bramkami.

Stal Sulęcin – WARTA II GORZÓW (2:1) 7:1 (8′ D. Durda)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*