JUNIOR C2 – W Zbąszynku zabrakło szczęścia

72379863_716488578832225_3972716114529484800_nW minioną niedziele nasi Trampkarze udali się na mecz wyjazdowy do Zbąszynka. Zmotywowani po pierwszym meczu w lidze wojewódzkiej i z odpowiednio wyciągniętymi wnioskami walczyli o pierwsze punkty na wyjeździe.

Warciarze od pierwszego gwiazdka przejmują inicjatywę w spotkaniu, goszcząc praktycznie co chwile pod bramką gospodarzy. Mimo duże przewagi brakowało strzałów lub po prostu szczęścia gdyż po składnej akcji i uderzeniu z dystansu Wiktora Brzyskiego zawodników Zbąszynka ratuje poprzeczka. Szczęścia za to nie brakowało gospodarzom, którzy w pierwszej połowie gościli na naszej połowie 3 razy i niestety dwie z tych wizyt kończą się bramkami. Do przerwy 2:0

Po rozmowie w przerwie i motywacji zawodników Warciarze reagują odpowiednio ponownie spychając gospodarzy na własna połowę. ZAP Zbąszynek tego dnia odpowiadał niezwykle groźnymi kontrami. Zdobywamy bramkę bezpośrednio z rzutu różnego za sprawą Aleksandra Stanka i mimo wielu strzałów była to ostatnia bramka tego dnia. Choć graliśmy dobre spotkanie i uzyskaliśmy w nim sporą przewagę uznajemy wyższość doświadczonego zespołu ze Zbąszynka.

Dziękujemy Zbąszyneckiej Akademii Piłkarskiej za dobre zawody, z których mamy mnóstw do wyciągnięcia.

Mimo spotkania wyjazdowego mieliśmy sporą grupę kibiców, którzy wpierali zespół przez pełne 80 min za co bardzo dziękujemy.

ZAP Zbąszynek – WARTA GORZÓW (2:0) 2:1