Junior C2 wygrywa na wyjeździe!

IMG_0005Druga drużyna trampkarza kolejną kolejkę rozgrywała na wyjeździe w Drezdenku. Tamtejsza drużyna Radowiaka chciała się zrewanżować za pierwszy mecz, w którym pokonaliśmy ich aż 7:0.

Zdawaliśmy sobie sprawę, że mecz nie będzie należał do tych łatwych. Pierwsza połowa była prowadzona jednak pod nasze dyktando – nie dawaliśmy wyprowadzać piłki rywalowi z własnej połowy, a jak już zespół z Drezdenka to robił to szybko piłkę odzyskiwaliśmy. Atakujemy non stop lecz piłka nie chciała wpaść do bramki. Po błędzie obrony Radowiaka nasz zawodnik uderza i otwiera wynik spotkania.

Druga połowa to już walka na całości boiska i tym razem to Radowiak prowadzi grę. I po naszych błędach w defensywie Drezdenko ma rzut wolny, który wykorzystuje – jest 1:1. Gra jest szarpana z jednej jak i z drugiej strony i akcje ofensywne kończą się przed polem karnym, lecz to my w końcówce spotkania wyprowadzamy szybką kontrę i zdobywamy zwycięską bramkę!

Pochwały dla obu ekip za stworzenie fajnego widowiska!

Radowiak Drezdenko 1:2 Warta II Gorzów