JUNIOR C2 – Wygrywamy z Pogonią!

20.09.19 WARTA II - Pogoń SkwierzynaWyjątkowo bo w piątek podopieczni Trenera Jaźwińskiego podejmowali na własnym boisku Pogoń Skwierzynę. Było to pierwsze spotkanie przed własną publicznością w tym sezonie więc Młodzi Warciarze chcieli pokazać się z dobrej strony licznie przybyły kibicom.

Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando gospodarzy, którzy raz za razem gościli pod bramką Skwierzynian. Akcje ofensywne mogły się podobać choć w wielu z nich zabrakło przysłowiowej kropki nad „i”. Mimo nieskuteczności Warciarze na przerwę schodzą z czterobramkową zaliczką.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się, choć gospodarze oddali trochę pola zawodnikom Pogoni, co skutkowało groźnymi uderzeniami głównie ze stałych fragmentów gry. Jednak dobrze dysponowany tego dnia Jakub Olewicki stał bacznie na posterunku i przyczynił się w dużym stopniu do pierwszego czystego konta w tym sezonie. Cieszy zwycięstwo, lecz po meczu mamy kolejne wnioski, które na pewno pomogą grać nam jeszcze lepiej bo na pewno stać nas na więcej.

Dziękujemy licznie przybyłym Kibicom/Rodzicom za fantastyczną otoczkę meczu oraz bardzo dużo wsparcie.

WARTA II GORZÓW – Pogoń Skwierzyna (4:0) 7:0

  • K. Kamiński x2
  • W. Brzyski x2
  • Sz. Romankiewicz x1
  • A. Stanek x1
  • D. Kutereba x1

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*