JUNIOR C2: ZALEGŁY MECZ Z POLONIĄ

21.05.19 Polonia Lipki Wlk.- WARTA IIW dniu 21 Maja (wtorek) zespół TRAMPKARZA II udał się do Lipek Wielkich gdzie rozegrał zaległe spotkanie z zespołem Polonii.

W przeciwieństwie do poprzedni spotkań Warciarze od początku grali bardzo dobrze i skutecznie w obronie. Nie tracimy bramki w początkowych minutach meczu co dodaje nam pewności siebie i to my prowadzimy grę.  Spora liczba stałych fragmentów gry i akcji bramkowych nie przynosi nam jednak zdobyczy bramkowej. Nadziewamy się jednak na skuteczną kontrę gospodarzy. Polonia w bardzo prostych środkach przedostawała się pod naszą bramkę i niestety do przerwy przegrywamy 3:0 po niemalże identycznych bramkach.

W przerwie szybka rozmowa z zawodnikami, wyciągnięcie wniosków i ruszamy do odrabiania strat. W drugiej połowie całkowita dominacja Warciarzy, którzy przez większość czasu goszczą na połowie i polu karnym przeciwnika co skutkuje strzeleniem bramki przez Denisa Kuterebe. W drugiej połowie zespół TRAMPKARZA II nie traci żadnej bramki lecz tego dnia skuteczności starczyło tylko na jedno trafienie. Przegrywamy 3:1 choć zważając na młody wiek naszych zawodników było to dobre spotkanie, z którego należy wyciągnąć jak najwięcej wniosków.

Polonia Lipki Wlk. – WARTA II GORZÓW (3:0) 3:1 (48′ D. Kutereba)

Już w najbliższą sobotę rozpoczynamy rewanże zaczynając od Lubuszanina Drezdenko.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*