JUNIOR C2 – Zwycięstwo z Żaganiem na zakończenie rundy

W ramach ostatniej kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarza podejmowaliśmy na własnym boisku zespół UKS Czarni Żagań. Mimo jasnej sytuacji w tabeli Gorzowianie nie zamierzali odpuścić chociażby kawałka boiska co dało w ostatecznym rezultacie pewne zwycięstwo.

Warciarze do spotkania podchodzą bardzo skoncentrowani i od samego początku przesuwali się co raz bliżej bramki gości. Pierwsze minuty to dominacja Warciarzy i sporo stałych fragmentów gry. W 17 minucie spotkania po jednym z rzutów rożnych w zamieszaniu pod bramką Żagania najprzytomniej zachował się ponowie Jakub Hreczuk, który otwiera wynik spotkania. Po tej bramce obraz gry nie zmienił się co przynosi kolejne bramki dla gospodarzy. W 27 minucie Igor Ciężki finalizuje składną akcje oraz w 33 minucie Denis Kutereba, który został świetnie obsłużony prze bardzo aktywnego tego dnia Wiktora Brzyskiego. Do przerwy Warta miała jeszcze wiele okazji na podwyższenie wyniku jednak na drodze piłki do bramki stawał bramkarz lub obramowanie bramki. Do przerwy 3:0.

Po przerwie do ataków ruszyli goście, którzy kilkukrotnie poważnie zagrozili bramce Warciarzy lecz dobrze dysponowany Kacper Kulczyk pokrzyżował plany zawodników z Żagania. Druga odsłona to festiwal niewykorzystanych sytuacji Warty, która zamiast okazałego zwycięstwa kończy mecz z wynikiem do przerwy. Spotkanie, które dostarcza kolejnych cennych wniosków, należy popracować przede wszystkim nad skutecznością, która tego dnia szwankowała wyjątkowo.

Po zakończonym spotkaniu wszyscy zawodnicy gości jak i gospodarzy wspólnie skorzystali ze zorganizowanego grilla przez naszych wiernych Kibiców/Rodziców za co bardzo dziękujemy.

WARTA GORZÓW – UKS Czarni Żagań (3:0) 3:0 (17′ J. Hreczuk, 27′ I. Ciężki, 33′ D. Kutereba)