JUNIOR C3: PORAŻKA Z ZAWODNIKAMI Z KOSTRZYNA

IMG-20180507-WA0002Po przerwie majowej Trampkarz III podejmował na własnym boisku zespół Lech Poznań Futbol Academy Dariusz Dudka Kostrzyn.

Zawodnicy podbudowani zwycięstwem w poprzedniej kolejce z niecierpliwością oczekiwali kolejnego spotkania. Spodziewaliśmy się, że przeciwnik postawi poprzeczkę wyżej niż w poprzednim spotkaniu i tak było. Mecz był bardzo wyrównany zarówno jedna jak i druga drużyna stwarzała sobie sytuacje bramkowe. Młodzi Warciarze stworzyli sobie w pierwszych 35 minutach dwie dogodne sytuacje z rzutów rożnych gdzie naszemu zawodnikowi zabrakło koncentracji aby wpakować piłkę do pustej bramki. Skuteczności nie zabrakło jednak gościom, którzy wykorzystując błąd w naszym ustawieniu zdobywają dwie bramki. Wynik do przerwy 0:2.

Po przerwie zmotywowani Warciarze dążą do odrobienia wyniku. Stwarzamy groźne sytuacje, lecz tego dnia piłka nie znalazła drogi do bramki gości. Aleksander Pawlak trafia w słupek a niedługo później nie wykorzystuje sytuacji na pustą bramkę. Mecz kończy się zwycięstwem zawodników z Kostrzyna. Ten mecz daje nam sporo wniosków do wyciągnięcia i motywuje do jeszcze cięższej pracy na treningach.

WARTA III GORZÓW – LPFA D. Dudka Kostrzyn n/O (0:2) 0:2