JUNIOR C3: WYGRANA ZE SPARTAKIEM

33318320_1852476241465779_2066006228609269760_nW miniony wtorek zaległe spotkanie rozgrywał zespół Trampkarza III, który stanął na przeciw Spartaka Deszczno.

Warciarze do spotkania podeszli bardzo zmotywowani ale i odmienieni za sprawą sporych zmian w składzie. W kadrze meczowej pojawili się zawodnicy z kategorii Młodzik, którzy swoje rozgrywki już zakończyli natomiast zawodnicy na co dzień występujący w trampkarzach z kiepską frekwencją na treningach nie otrzymali powołań. Od pierwszej minuty zarysowuje się przewaga naszych zawodników choć pierwsze bramki padają po dobrze wykonanych stałych fragmentach gry. Na słowa pochwały zasługuje kapitan naszego zespołu Denis Szengart oraz najmłodszy na boisku Dominik Piotrowski, który wprowadzał dużo zamieszania w szeregach gospodarzy. Do przerwy wyparowujemy sześciobramkową różnice.

Po przerwie obraz gry nie ulega zmianie, kontrolujemy grę lecz pada tylko jedna bramka. Nadziewamy się na kilka groźnych kontr spowodowanych naszymi błędami. Ostatecznie spotkanie kończy się przy wyniku 0:7. Cieszy fakt z tego, że trzy bramki strzelili młodzicy Wiktor Brzyski, Dominik Piotrowski oraz Olo Stanek. Z gry możemy być zadowoleni, choć dopuszczeni do tak groźnych kontr w drugiej części spotkania ściąga nasz na ziemie i przypomina, że w dalszym ciągu trzeba ciężko pracować na treningach aby grać co raz lepiej oraz otrzymać powołanie na kolejne spotkanie.

Spartak Deszczno – WARTA III GORZÓW (0:6) 0:7

(D. Szengart x2, D. Piotrowski, W. Brzyski, A. Stanek, J. Mielnik, J. Krówka)