Co słychać u Juniora C2?

IMG_1728Od początku stycznia drugi zespół trampkarza, przygotowuje się do sezonu. Do tego czasu drużyna rozegrała już kilka sparingów, odbyła obóz, a teraz już czeka na pierwsze mecze ligowe,

Do tej pory graliśmy z Wartą III, gdzie wynik był drugorzędną sprawą, ponieważ trenerzy zrobili przegląd kadry II i III zespołu. Drugi sparing rozgrywamy z Progresem – przegrywamy 1:5 – zespół Progresu był drużyną wiodącą w tym meczu. Drużyna jedzie na dość ciekawy mecz do Swarzędza rozegrać spotkanie z tamtejszą Unią. Sparing remisujemy 1:1 lecz trzeba dodać, że bramkę tracimy w ostatnich minutach meczu. Dzień później gramy mecz z Juniorami Młodszymi UKS Wawrów i tu również pada remis tym razem 2:2 i jak w spotkaniu ze Swarzędzem wygrywamy 2:0, a bramki tracimy w ostatnich minutach meczu.

Czekają nas jeszcze spotkania z Juniorami Młodszymi Spartaka Deszczno, Radowiakiem Drezdenko jak i również część spotkań jest w trakcie umawiania z zainteresowanymi zespołami.

Pierwszy mecz ligowy rozgrywamy 15.04 w Starym Kurowie grając z Meprozetem.