JUNIOR D2: DOBIEGNIEW CUP – PODSUMOWANIE

1Zespół Młodzika II w dniach 2-8 Lipca uczestniczył w 24 Międzynarodowym Turnieju Saller Dobiegniew Cup, gdzie rywalizował z drużynami z 6 państw.

Zawodnicy na turniej pojechali z głównym zadaniem zebrania doświadczenia w meczach z klubami z innych regionów Polski a nawet z innych krajów. Zostaliśmy rozlosowani do grupy C.

GRUPA C

  • GKS Morena Gdańsk II
  • Victoria Koronowo
  • BFA 2006 Wilno (Litwa)
  • KFA Klaipeda (Litwa)
  • WARTA GORZÓW
  • Ślęza II Wrocław

BFA 2006 WIlno – WARTA GORZÓW 7:0

WARTA GORZÓW – Ślęza II Wrocław 0:0

WARTA GORZÓW – KFA Klaipeda 5:0

Victoria Koronowo – WARTA GORZÓW 1:2

Morena II Gdańsk – WARTA GORZÓW 8:1

 

W fazie grupowej nasi zawodnicy z różnym szczęściem zakończyli ten etap ostatecznie na 3 miejscu co dało im awans do 1/8 Finału gdzie zmierzyliśmy się z Białoruskim zespołem z Grodna.

WARTA GORZÓW – Bielkard Grodno (0:1) 0:2

Mimo ambitnej walki i dążenia do odrobienia strat, zespół z Białorusi wykazał się większą kulturą gry i pozostał nam mecz o przydział miejsc z dobrze nam znaną Zorzą Rolewice.

Zorza Roleiwce – WARTA GORZÓW (0:1) 1:6

Ostatecznie Młodzi Warciarze plasują się w przedziale 9-12 na 25 zespołów. Zebrane doświadczenie chcemy aby zaowocowało w przyszłości.

Cieszy bardzo aspekt integracyjny zespołu, który przebywał razem przez cały tydzień dzieląc te dobre chwile ale i ciężkie. Wspólnie korzystaliśmy z wielu atrakcji takich jak: wyjścia na plaże, turnieje Beach Soccer, Festiwal kolorów, koncerty. Jedną z większych atrakcji było zorganizowane ognisko wspólnie z rodzicami, gdzie przy ognisku wszyscy razem wspólnie rozmawialiśmy i żartowaliśmy. Tutaj ogromne podziękowania dla rodziców, którzy w piątkowy wieczór przyjechali w odwiedziny.

Saller Dobiegniew Cup 2018 za nami sporo doświadczenia zebranego, sporo wniosków do wyciągnięcia i WRACAMY W PRZYSZŁY ROKU PO WIĘCEJ.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*