JUNIOR D2: KOLEJNE ZWYCIĘSTWO ZESPOŁU MŁODZIK II

6W sobotę 21 Kwietnia Młodzik II rozgrywał swoje drugie spotkanie rundy wiosennej. Tym razem w roli gościa zmierzyliśmy się z zespołem z Różanek.

Młodzi Warciarze podbudowani pierwszym spotkanie ponownie bardzo ambitnie i agresywnie wyszli na płytę boiska. Stan murawy w Różankach może pozazdrościć niejeden klub w naszym województwie. Dzieci z przyjemnością i bez przeszkód operowały piłką czego efektem były bramki naszego zespołu. Warta raz po raz stwarzała groźne sytuacje pod bramką gospodarzy, cieszy fakt, że były to akcje oskrzydlające. Bardzo dobrze dysponowany tego dnia był nasz lewoskrzydłowy Dawid Durda, który pięciokrotnie wpisał się na listę strzelców. Zagraliśmy dobre spotkanie po przez odpowiednio wyciągnięte wnioski po pierwszym meczu gdzie brakowało koncentracji w niektórych fragmentach gry. Mimo dobrej postawy nie ustrzegamy się błędu w końcówce spotkania co skutkuje bramką dla gospodarzy. Ostateczny wynik to 1:9 choć zwycięstwo mogło być okazalsze.

Zagraliśmy w tym spotkaniu bez Aleksandra Stanka, dobrze znany „Olo” tego dnia otrzymał powołanie do pierwszego zespołu Młodzika zaprezentował się całkiem dobrze.

WKS Róża Różanki – WARTA GORZÓW (0:4) 1:9

(D.Durda 7′, 24′, 41′, 48′, 57′, K. Kamiński 13′, W. Brzyski 19′, 55′, D. Piotrowski 50′)

Dziękujemy że liczni kibice/rodzice byli z nami również na wyjeździe stwarzając niebywałą atmosferę podczas spotkania głośnym dopingiem oraz akustycznie przy pomocy sprzętu audio.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*