JUNIOR D2: MŁODZIK II W DALSZYM CIĄGU NA ZWYCIĘSKIEJ ŚCIEŻCE

DSC_0771W sobotę 5 Maja zespól Młodzika II udał się do Lubna aby rozpocząć spotkania rewanżowe w swojej lidze.

Młodzi Warciarze do rundy rewanżowej przystępowali z kompletem punktów i chęcią podtrzymania zwycięskiej passy. Od Pierwszej minuty akcentujemy swoje ambicje tego dnia za sprawą Dominika Piotrowskiego, który otwiera wynik w pierwszej minucie spotkania. Po tej bramce zawodnicy stwarzali mnóstwo sytuacji, z których wykorzystujemy w pierwszej połowie jeszcze 4 za sprawą ponownie Dominika Piotrowskiego oraz Denisa Kutereby. Do przerwy wynik 0:5

W przerwie trener ostrzegał, aby nie lekceważyć przeciwnika i grać na pełnych obrotach do końca spotkania. Obraz w drugiej odsłonie nie ulega zmianie a Warciarze podwyższają swój dorobek bramkowy za sprawą trzech zawodników Wiktora Brzyskiego, Dawida Durdy oraz Kacpra Kamińskiego. Niestety nie ustrzegamy się błędu i tracimy jedną bramkę po błędach indywidualnych co pokazuje nam, że nadal musimy pracować ciężko na treningach aby w meczach takich jak ten zachować czujność i koncentracje do ostatniej minuty.

Z kompletem punktów prowadzimy w tabeli,a naszym najbliższym przeciwnikiem jest WKS Róża Różanki.

Dziękujemy ponownie rodzicom kibicom, którzy z flagą oraz otoczką akustyczną dopingowali zespół przez pełne 60 min.

Błękitni Lubno – WARTA II GORZÓW (0:5) 1:11

(D. Piotrowski 1′, 7′, 19′, 25′; D. Kutereba 28′; W. Brzyski 32′, 60′; D. Durda 40′, 41′, 44′; K. Kamiński 43′; Bramka samobójcza 35′)