JUNIOR D2: Wygrana z Błękitnymi

20171021_130830W rundzie rewanżowej zespołu Młodzika II przyszła pora na drugie spotkanie z drużyną Błękitnych Lubno.

Warciarze byli bardzo skoncentrowani przed meczem, zwycięstwo w pierwszym meczu nie oznaczało, że mecz będzie łatwy i przyjemny. Tak się okazało, drużyna gospodarzy postawiła twarde warunki, dzielnie walcząc o każdy metr boiska. Zaangażowanie zawodników z Lubna zostało nagrodzone w postaci bramki na 1:0. Warciarze przeważali w tym meczu, lecz brakowało skuteczności. Wyrównujemy za sprawą będącego w dobrej dyspozycji Dominika Piotrowskiego do przerwy 1:1.

Wynik ten nie satysfakcjonował nasz zespół i od początku drugiej połowy dążymy do zdobycia zwycięskiej bramki. Gospodarze opadli z sił, na boisku istniała tylko nasza drużyna. Mimo wielu okazji do podwyższenia zdobywamy jeszcze dwie bramki. W debiutanckim występie Wiktor Brzyski oraz ponownie Dominik Piotrowski. Wygrywamy w Lubnie 1:3 choć styl naszej gry daleko odbiega od poziomu jaki potrafimy zaprezentować.

Dziękujemy licznie przybyłym kibicom/rodzicom, którzy wpierają nas od pierwszej do ostatniej minut.

Błękitni Lubno – WARTA II GORZÓW (1:1) 1:3