JUNIOR B1 – Trzy punkty w meczu z TS Przylep!

5d148b51dbc0d_pW niedzielnym meczu ligi wojewódzkiej juniorzy młodsi wygrali z TS Przylep 4-0. Długie utrzymywanie piłki na połowie przeciwnika, sporo dośrodkowań i strzałów gospodarzy oraz sporadyczne wycieczki gości na połowę Warty – tak w dużym skrócie wyglądał mecz. Rywal oddał pole gry, bronił dostępu do bramki i skupił się wyłącznie na kontratakach. Gospodarzom zaś ciężko było sforsować zasieki defensywne zespołu z Przylepu. Dopiero w 16 minucie Kuba Reszka strzałem zza pola karnego otworzył wynik spotkania a kilka minut przed przerwą podwyższył prowadzenie. W 59 minucie trzecią bramkę dla Warty pięknym strzałem w okienko strzelił Gracjan Zwoliński a wynik na dwie minuty przed końcem spotkania ustalił wprowadzony w drugiej połowie Maciek Borkowski.

Warta – TS Przylep 4:0 (2:0)