Junior Młodszy I wygrywa na inaugurację rundy!

 

20170318_104455W minioną sobotę do rozgrywek w lidze wojewódzkiej wrócili Juniorzy Młodsi. Pierwszym ligowym przeciwnikiem w nowym roku był UKS Dwójka Kostrzyn N/O.

Nie do końca sprzyjająca pogoda miała niebagatelny wpływ na rozwój wypadków podczas meczu. Początek był bardzo wyrównany i żadna z drużyn nie zagroziła pod bramką przeciwnika. Wraz z upływem czasu delikatnie zarysowała się przewaga Warciarzy, jednak nie udało się jej udokumentować zdobyciem bramki.

W drugiej połowie Gorzowianie w sporym stopniu ograniczyli ilość popełnianych błędów i zachowali więcej zimnej krwi w polu karnym przeciwnika. Dzięki temu udało się objąć prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końca spotkania. Cieszy fakt pierwszego zwycięstwa, ale zdajemy sobie sprawę, że gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia.

UKS Dwójka Kostrzyn N/O – Warta Gorzów 0:1 (0:0)
………………………………………..Griganiec 42′

Warta: Dolińczyk – Podburaczyński (74′ Sołtysiak Bartosz), Stokop, Tondel, Żak – Griganiec, Kowalski Adam (78′ Sołtysiak Daniel), Paradowski, Kaszuba (41′ Madyda) – Kowalski Przemysław, Paprocki (73′ Majewski).

Rezerwowi: Podsiadło.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*