Junior młodszy III bez zwycięstwa

41827787_701128003599689_5426011817748987904_nZespół Juniora młodszego III z Drezdenka wraca bez punktów

W niedziele 16 września w okrojonym składzie wybrali się na pojedynek do Drezdenka aby walczyć o pierwsze punkty z Radowiakiem Drezdenko. I połowa dość wyrównana sytuacje bramkowe miały obie ekipy z lekką przewagą Gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0-0. W  drugiej połowie nie wykorzystujemy sytuacji sam na sam co w dalszej części meczu przysłowie ,,nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić,, sprawdza się w 100%. Błąd naszego obrońcy w bocznej strefie kończy się przejęciem  piłki przez Radowiak, który kończy się bramką 0-1. Druga bramka wpada po rzucie rożnym, brać krycia w polu karnym kończy się utratą bramki 0-2. Warciarze do samego końca walczyli o dobry rezultat w tym meczu.
Zespół wyciągnął wnioski po ostatnim meczu  lecz jednak potrzeba czasu aby świerzy zespół zaczął pracować jak szwajcarski zegarek.

Radowiak Drezdenko 2-0  Warta Gorzów III