Junior Młodszy: wygrana z PUKSem

IMG_20190904_172931Wczoraj rozegrane zostało zaległe spotkanie wojewódzkiej ligi juniora młodszego. Warta – PUKS 2-1.

Pierwsza połowa meczu nie była porywającym piłkarskim widowiskiem. Więcej było w niej walki i fauli niż klarownych sytuacji podbramkowych. Kilka strzałów naszych zawodników zazwyczaj kończyło na którymś z obrońców lub nad bramką.

Zdecydowanie więcej jakości piłkarskiej było w drugiej odsłonie meczu. Nasz zespół ruszył do ataków jednak to gospodarze w 50 minucie wyszli na prowadzenie. To jedynie zmotywowało Naszych zawodników do kolejnych ataków, szybszej gry i chęci strzelenia wyrównującej bramki. Udało się to w 70 minucie za sprawą wprowadzonego w drugiej połowie Konrada Smackiego. Warciarze poszli za ciosem i kilka minut później Mikołaj Makohon wyprowadził Wartę na prowadzenie. Kolejne minuty meczu i następne sytuacje pod bramką gospodarzy, których niestety nie udało się zamienić na kolejne bramki.

Brawo dla zespołu za determinację, konsekwencję i charakter! Już w sobotę mecz w Zielonej Górze z Falubazem.

PUKS – Warta 1:2 (0:0)