Junior Starszy II w strzeleckiej formie! [VIDEO]

vs KarninPierwszy dzień października dla Juniorów Starszych oznaczał pojedynek z rywalem zza miedzy – Piastem Karnin. Mimo wyjazdowego meczu na terenie przeciwnika czuliśmy się jak u siebie.

Do spotkania przystępowaliśmy w roli faworyta, jednak piłka nożna wielokrotnie nauczyła nas pokory, dlatego pojedynek z Karninem traktowaliśmy bardzo poważnie. Tak jak się spodziewaliśmy gospodarze starali się bronić dostępu do własnej bramki i szukać okazji w grze z kontry. Przez pierwszy kwadrans Piast bronił się skutecznie jednak po zdobyciu pierwszego trafienia worek z bramkami się rozwiązał. Gorzowianie do przerwy pokonali bramkarza miejscowych sześciokrotnie.

Ochota do gry Warciarzy nie malała i dążyli do zdobycia kolejnych bramek. Wysoki procent posiadania piłki powodował, że goście niemal całą drugą odsłonę spotkania przebywali na połowie przeciwnika. Owocowało to w kolejne okazje do podwyższenia rezultatu. Mimo szczerych chęci ataki Karnina szybko były neutralizowane i bramkarze nie mieli wiele pracy tego dnia. Zawody skończyły się wysokim, zasłużonym zwycięstwem Warty.

Od poniedziałku zaczynamy przygotowania do derbowego pojedynku ze Stilonem. To spotkanie będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę 8 października o godz 14:00 na stadionie Warty. Zapraszamy!

Piast Karnin – Warta Gorzów 0:11 (0:6)
……………………Leśniak 16′
……………………Szczypek 18′, 30′, 38′
……………………Paradowski 27′
……………………Tondel 35′
……………………Stokop 55′
……………………Wojczal 75′, 85′
……………………Paprocki 83′
……………………Wiernicki 86′

Warta: Krawczyński (68′ Szypiórkowski) – Stokop, Tondel, Sawoch, Teleśnicki – Majewski, Mierzwa, Szczypek (46′ Paprocki), Leśniewski (46′ Prętki) – Paradowski (46′ Wojczal), Wiernicki.

Ozdobą spotkania była akcja, którą pięknym strzałem wykończył Hubert Szczypek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*